Pavelo Marmi  to renomowana firma zajmująca się  sprzedażą włoskiego kamienia oraz kamieniarstwem budowlanym od kilkudziesięciu lat. W naszej firmie stawiamy na wszechstronność i dostępność naszych usług, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do wielkich firm budowlanych, generalnych wykonawców i deweloperów, jak i do indywidualnych klientów. Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich pragnących wnieść do swoich wnętrz niepowtarzalny charakter, wykorzystując tak szlachetne materiały, jak marmur, granit i inne kamienie naturalne.

Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzedaży wysokiej jakości kamienia realizujemy między innymi takie projekty jak:

Oferta dla firm kamieniarskich i budowlanych

Elewacje z kamienia – trwałe i eleganckie elewacje z granitu lub marmuru,  nadają budynkom  atrakcyjny wygląd i prestiżowy charakter.

Wnętrza wspólne budynków mieszkalnych – wykończenie części wspólnych w kamienicach, blokach i apartamentowcach, takich jak hole wejściowe, klatki schodowe, garaże.

Obiekty użyteczności publicznej – kompleksowe rozwiązania kamieniarskie dla obiektów takich jak hotele, biurowce, centra handlowe, w postaci posadzek, lad recepcyjnych i okładzin ściennych.

Projekty dla klientów indywidualnych

Kuchnie i łazienki – produkcja takich elementów jak: blaty kuchenne, wyspy, parapety, umywalki, tafle prysznicowe oraz obudowy wanien, będących odpornymi na wilgoć oraz wysokie temperatury i jednocześnie niezwykle eleganckimi

Podłogi i schody – realizacja eleganckich posadzek marmurowych lub granitowych, schodów wewnętrznych, które są nie tylko piękne, ale i niezwykle trwałe.

Kominki – projektowanie i wykonywanie obudów kominkowych z kamienia, które stają się centralnym punktem salonów, kuchni i innych przestrzeni.

Elementy zewnętrzne – realizacja projektów tarasów, ogrodów i ogrodzeń, w tym takie elementy małej architektury jak: ławki, fontanny czy donice z granitu, zapewniające trwałość i estetykę na lata.

Detale architektoniczne – marmur i granit doskonale nadają się do tworzenia unikatowych detali architektonicznych, takich jak kolumny, balustrady, obramowania drzwi i okien.

Sztuka mozaikowa – włoskie kamienie to idealny wybór na tworzenie wyrafinowanych mozaiek, które mogą być ozdobą podłóg, ścian czy basenów.

Dlaczego warto wybrać kamieniarstwo budowlane z Pavelo Marmi

Tradycja, doświadczenie i nowa technologia

Jesteśmy dumni z tego, że jako firma realizująca od wielu lat duże projekty budowlane tworzymy architektoniczną historię, która  sięga odbudowy powojennej Warszawy – od trasy WZ, przez MDM, Pałac Kultury, Katedrę Warszawską, aż po Starówkę oraz Dworzec Centralny. 

Obecnie kolejne pokolenie naszych mistrzów kamieniarstwa pozostawia  cegiełkę  i korzystając z nowoczesnych technologii realizują współczesne projekty architektoniczne obiektów komercyjno – biurowych na terenie całej Polski oraz unikatowymi projektami dla klientów indywidualnych w ich domach i apartamentach.

Atrakcyjne ceny oraz oferta „Sprzedaj i Zapłać”

Dzięki trzydziestoletniej współpracy z czołowymi włoskimi producentami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wybór materiałów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta bazuje na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie w biznesie, dlatego dla zaufanych firm kamieniarskich mamy ofertę „Sprzedaj i Zapłać”. Oznacza to, że dostarczamy materiał, a płatność następuje dopiero po jego sprzedaży klientom – bez żadnych ograniczeń czasowych.

Gwarancja jakości i satysfakcji

Nasz nowoczesny park maszynowy oraz zespół wysoko wykwalifikowanych zespół kamieniarzy i projektantów są gwarancją najwyższej jakości wykonania i 100% satysfakcji. Z nami każdy detal Waszego projektu zostanie dopracowany z największą precyzją.

Zapraszamy do współpracy w zakresie kamieniarstwa budowlanego

Zachęcamy do współpracy z Pavelo Marmi. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, niezrównanej ofercie materiałowej oraz indywidualnemu podejściu do każdego projektu, jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy przestrzeń, która będzie źródłem nieustającej dumy i satysfakcji.

Odkryj  piękno i trwałość kamienia naturalnego. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć realizację projektu swoich marzeń.

Jesteś zainteresowany usługami w zakresie kamieniarstwa budowlanego? Skontaktuj się z nami.
Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@pavelomarmi.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 575 749 077.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.