Nasza oferta skierowana jest do wszystkich uczciwych i rzetelnych firm kamieniarskich ponieważ w dużej mierze oparta jest na wzajemnym zaufaniu w relacjach biznesowych.

Innowacyjność i wyjątkowość naszej oferty polega głównie na zasadzie Sprzedaj i Zapłać!!! Czyli krótko mówiąc dostarczymy Państwu materiał, za który zapłacicie dopiero po jego sprzedaży swoim klientom bez określonego limitu czasowego.

Wymierną i odczuwalną korzyścią takiej formy współpracy będzie fakt, iż nie będziecie musieli angażować swoich środków finansowych na zakup materiałów tak jak do tej pory zaopatrując się w hurtowniach kamieni na terenie całej Polski.

Hurtownia czyli nasza firma przyjedzie z materiałem do Was za który nie będziecie musieli od razu płacić.

Kolejną korzyścią naszej współpracy będą bardzo atrakcyjne ceny wielu materiałów ponieważ należymy do grupy wiodących włoskich producentów marmurów i granitów i posiadamy własny depozyt kamienia w sercu kamieniarskiego świata czyli w Carrarze we Włoszech

W wielu przypadkach będziemy mogli zaoferować materiały w cenach producentów powiększone jedynie o koszty transportu z Włoch do Polski.
Wszystkich zainteresowanych z całej Polski zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z Pavelo Marmi to naprawdę wymierne korzyści finansowe.