Marmur to historia która nigdy się nie kończy…

Po 30 latach obecności na polskim rynku kamieniarskim i jego wnikliwej analizie oraz obserwacji postanowiliśmy skierować do Państwa całkowicie nową i wyjątkową ofertę w zakresie bezpośredniego zakupu kamienia naturalnego jak marmur,granit,kwarcyt czy też wapień.

Naszą innowacyjną i niepowtarzalną ofertę kierujemy głównie do grona architektów, projektantów wnętrz, designerów oraz do inwestorów prywatnych , mając na względzie Państwa komfort przy wyborze kamienia jak również aspekt finansowy.

Wieloletnia współpraca z największymi włoskimi producentami kamienia naturalnego oraz zadowolenie naszych klientów w Polsce ugruntowało nas w przekonaniu że niniejsza oferta jest i będzie jedyną,słuszną i najlepszą opcją dla Państwa.

Co konkretnie oferujemy i jakie są tego korzyści?

1. Nieograniczony i niepowtarzalny wybór marmurów, granitów i kwarcytów bezpośrednio u największych i najlepszych producentów we Włoszech.
2. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wynegocjujemy dla Państwa najlepsze z możliwych ceny zakupu, formy płatności oraz terminy realizacji.
3. Zagwarantujemy najwyższą jakość zakupionego kamienia.
4. Nadzorujemy i bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za cały proces zamówienia.
5. Oszczędzamy w sposób bardzo wymierny Państwa cenny czas i pieniądze omijając szereg niepotrzebnych pośredników.

Do tego wszystkiego poza warstwą merytoryczną oferujemy Państwu niezapomniane chwile i wrażenia w niepowtarzalnych i urokliwych zakątkach słonecznej Italii.

Zabierzemy Was do słynnych kamieniołomów w Carrarze abyście poczuli atmosferę i ducha gdzie tworzył sam Michał Anioł.

Pokażemy wam miejsca niedostępne dla turystów jak choćby Cinque Terre, Porto Venero, Lago di Garda czy Portofino gdzie spróbujemy wspaniałej włoskiej kuchni i wina.

Bądźcie naszymi gośćmi i lećcie z nami by wybierać podróżować i zarabiać…